03.MAI

Külastab taas lapsi Tootsi Lasteaed-Põhikooli näitering etendusega “Argpüksid”.

Etendus algab Rukkilille maja saalis, kell 10.30. (vt kuulutust manusena)

ARGPÜKSID

TERVISE- JA NALJANÄDAL

15.-19. aprillini tähistame läbi erinevate tegevuste koos lastega tervise- ja naljanädalat. Selle nädala moto on : NAER ON TERVISEKS!

Liikumisõpetaja Anne viib mõlemas majas läbi pisut humoorikamaid liikumistegevusi.

Õpetajate poolt käsitletakse tervise teemasid lähtuvalt laste vanusest.

Tervishoiutöötajad kaaluvad ja mõõdavad lapsi, kellega seda veel tehtud ei ole ning vastavalt vajadusele osalevad õppetegevustes.

RUKKILILLE MAJAS- on teisipäeval, 16.aprillil NALJALOOMAPÄEV- Selleks on lapsed koos õpetajatega meisterdanud omapäraseid loomi-linde, mida saalis teistele näitama ja tutvustama hakatakse.

Kolmapäeval, 17.aprillil on PARUKAPÄEV – nii lapsed kui töötajad on sel päeval parukates ning naljatatakse ühiselt saalis.

HOOLEKOGU KOOSOLEK

Teisipäeval, 16. aprillil, kell 17.00 toimub hoolekogu koosolek Rukkilille maja saalis.

Päevakord:

1. Lapsevanemate ja personali rahulolu küsitluste kokkuvõte

2. Heakorraüritus “Teeme Ära 2013!”

3. Alpina värviprojekt

4. Jooksev info

NB! Lapsevanemad, kui tahate mingil teemal kaasa rääkida, arvamust avaldada jms, siis võtke rühma esindajaga ühendust ja edastage oma soovid. Kontaktid kodulehel.

SAKSA TÜDRUKUTE VIIMANE NÄDAL LASTEAIAS

Algab meie Saksa praktikantide viimane nädal Vändra Lasteaias. Juba 16. aprillil alustavad tagasisõitu/lendu koju. Viimasel nädalal viivad nad läbi mõlemas majas ühe tegevuse lastega, tutvuvad Vändra Gümnaasiumi algklasside tegemistega- osaledes õpetaja Silja Enoki õppetundides ning reedel, 12. aprillil toimub hüvastijätu pidu Mürakaru majas ning esmaspäeval, 15. aprillil Rukkilillle majas.

10. APRILL

Külastab lapsi Eesti Lasteteater etendusega “Aga meil käib see nii”

Lugu on tulnukatest, kes tulevad maale ja hakkavad õppima, kuidas elu maa peal käib, läbi tegelaste, kes neile teel ette jäävad.

9.15 Mürakaru majas

10.30 Rukkilille majas

Pilet 2 eurot.