Kontakt

Juriidiline aadress: Rukkilille maja

Spordi 5

Vändra 87701

Põhja-Pärnumaa vald

Pärnumaa

(Registrikood 75037432)

Mürakaru maja: Pikk 15, Vändra

Vihtra maja: Jõesuu tee 4, Vihtra küla, Põhja-Pärnumaa vald

Vändra Lasteaed   vandralasteaed@pparnumaa.ee 4495027
Vihtra majas     4493720
Direktor Angela Lõhmus angela.lohmus@pparnumaa.ee 59193599
Vastuvõtt eelneval kokkuleppel. Tööaeg 8.00-16.00
Õppejuht Kadri Spiegel kadri.spiegel@pparnumaa.ee  51999545
Vastuvõtt eelneval kokkuleppel. Tööaeg 8.00-16.00
Majandusjuht Aino Aalja aino.aalja@pparnumaa.ee 53651005
Vastuvõtt eelneval kokkuleppel. Tööaeg 8.00-16.00
Tervisedendaja Siiri Sing siiri.sing@pparnumaa.ee 54490446
Vastuvõtt eelneval kokkuleppel. Tööaeg 8.00-16.00
Muusikaõpetaja (Rukkilille maja) Ene Pärnsein ene.parnsein@pparnumaa.ee  
Muusikaõpetaja (Mürakaru maja) Tiiu Vaino tiiu.vaino@vandra  
Muusikaõpetaja (Vihtra maja) Kaja Saar kaja.saar@vandra.ee  
Liikumisõpetaja (Rukkilill ja Mürakaru) Anne Ojala anne.ojala@pparnumaa.ee  
Rühm Kaisukarud   kaisukarud@pparnumaa.ee 59190092
Rühm Mõmmikud   mommikud@pparnumaa.ee 53016892
Rühm Mesikäpad   mesikapad@pparnumaa.ee 53068224
Rühm Mürakarud   murakarud@pparnumaa.ee 56501946
Rühm Puhhid   puhhid@pparnumaa.ee 54800728
Rühm Sipsikud   sipsikud@pparnumaa.ee 53041829
Rühm Lepatriinud   lepatriinud@pparnumaa.ee 56840986
Rühm Mesimummid   mesimummid@pparnumaa.ee 54600677
Rühm Päikesejänkud   paikesejankud@pparnumaa.ee 53763037
Rühm Põnnid   ponnid@pparnumaa.ee 53648516
Vihtra rühm   vihtraryhm@pparnumaa.ee 57872170

 

 

 

 



bottom